Roller z igłami do twarzy to urządzenie, jakie cieszy się coraz ogromniejszą popularnością. Mikro- nakłucia to jeden spośród tych zabiegów pielęgnacyjnych na jaki decyduje się bardzo wielka liczba kobiet. Ale jak wyselekcjonować roller z igłami do twarzy, by spełniał nasze wymagania i nam nie zaszkodził. W sklepach pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Ale który dobrać dla nas. Nie jest to zwykłe zadanie|, ale miejmy na uwadze iż roller z igłami do twarzy ma zazwyczaj za zadanie masaż i wspaniale nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy jednak część spośród nich prezentuje się podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te szczegóły mają wpływ na rezultaty naszych zabiegów. Pojawienie się mikro nakłuć zapalnych, to podstawowe założenie rollerów. Pobudzaj one syntezę kolagenu, dzięki czemu nasza cera robi się elastyczna i niezwykle napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z użyciem dobrych serum, powoduje, ze kremy lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak wykonać zabieg? Pewnie dużo salonów kosmetycznych proponuje zabieg mezoterapii, jednak jeżeli chcemy i rozumiemy dokładnie jak umiemy go zrobić sami w domu. Roller z igłami do twarzy powinien posiadać odpowiednią wielkość igieł. Jeśli zależy nam na okolicach oczu igły nie powinny przekraczać 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Powinniśmy zmyć makijaż, za pomocą delikatnego mleczka, a następnie użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia perfekcyjnego buzi
  • Czyścimy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeżeli nie jesteśmy odporni na ból musimy znieczulić miejsca np Lidoxinem, jaki funkcjonuje już po paru chwilach.
  • W kolejnym etapie dajemy ampułkę przygotowaną specjalnie dla nas na buzię. Roller z igłami do twarzy winien być też rolkowany pod odpowiednim kątem, by jak najkorzystniej serum mogło wniknąć w głębię skóry. Podczas zabiegu warto jest lekko naciągnąć skórę.
  • Po zakończonym zabiegu należy oczyścić buzię oraz roller z igłami do twarzy i włożyć go w firmowym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na buzię należy dać krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować liczne wybroczyny, które jednak po paru dniach same się wchłoną. Należy też używać kremy mocno nawilżające. Efekt syntezy kolagenu jest długotrwały i mniej więcej wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy długość igły, a częstość zabiegów.:

  • wielkość igły 0,2 – 0,25- zabieg możemy wykonywać co 2 dni
  • długość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg możemy wykonywać nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm sposób możemy wykonywać nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg robimy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy daje rewelacyjne efekty. Skóra staje się elastyczniejsza, a zmarszczki po czasie robią się mniej widoczne. Zabieg jest niezwykle popularny i zyskał grono fanów. Roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 zalecamy nabyć w markowych sklepach medycznych.