Coraz więcej dziewczyn nawet tych szczupłych boryka się z kłopotem skórki pomarańczowej. Jego zlikwidowanie nie jest proste. Na szczęście wiele gabinetów kosmetycznych proponuje zabiegi, jakie w przejrzysty sposób ułatwią Ci go zniwelować. COMPEX elektrostymulatory idealnie nadają się do tego zadania. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zredukuje cellulit, lecz również zmniejszy dyskomfort w okolicach barków czy łopatek. COMPEX elektrostymulatory co to dokładnie jest? Jest to jeden spośród najpopularniejszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje pożądany wynik organizmu poprzez wydzielany prąd o niskim napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie i relaksuje. Kiedyś taki zabieg można było zrobić wyłącznie w specjalistycznym gabinecie. Teraz COMPEX możemy nabyć i wykonać zabieg samemu w domu. COMPEX jak pracuje? Jest to szczególnie proste narzędzie, które wysyła prąd poprzez elektrody naklejone na wskazane części ciała. Możemy wyróżnić dwa podstawowe rodzaje elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego typu urządzenia posiadają dwa tryby pracy, Więc aby wykonywać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch specjalnych urządzeń. COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 są to najbardziej rozwinięte urządzenia na rynku. Korzystają z nich zwykle sportowcy, lecz również świetnie sprawdzają się w rehabilitacji jak też przy łagodzeniu bólu. COMPEX możemy zakupić w sklepach medycznych. Ważne jest abyśmy dobrali prawidłowe narzędzie do naszych wymagań. Nie zawsze najdroższe oznacza najlepsze. Warto tutaj zapoznać się ze specyfikację przed dokonaniem zakupu. COMPEX możemy je zakupić w dwóch wersjach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wyselekcjonowanego modelu, do dyspozycji będziesz miał różne właściwości MI. Jest to nowoczesna technika, która sama dostosowuje narzędzie do poziomu mięśni. W modelach bezprzewodowych technologia MI może być tylko stosowana za pomocą dodatkowego sensora, który znajduje się na specjalnym przewodzie. Pomiar mięśnia jest robiony w określonym punkcie. W przypadku COMPEX przewodowego moduł robi pomiar na bieżąco w każdej elektrodzie oddzielnie. COMPEX po jakim terminiesą widoczne wyniki? W czasie używania urządzenia możesz już zobaczyć np zmniejszenie bólu. Jednak jest to wynik tylko chwilowy.

Na pewno przyniesie ulgę. Jednak by był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX stosować często. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni i nerwów. COMPEX w domu na co jest wskazany:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej przyczynie
  • osłabienie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • dyskomfort barków dyskomfort kręgosłupa
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle miesiączkowe.

COMPEX czy warto? Jeśli masz jeden spośród wymienionych problemów, warto na pewno nabyć sprzęt i regularnie użytkować go w domu. Efekty są naprawdę szybkie. Jednak jeśli na nowotwór, posiadasz rozrusznik serca czy padaczkę przed jego używaniem musisz skonsultować się z lekarzem. Te schorzenia niewątpliwie dyskwalifikują cię do stosowania COMPEX.