Elektrostymulator COMPEX to zabieg fizjoterapeutyczny, który polega na stymulacji określonych nerwów lub mięśni, które przez pojawiający się impuls elektryczny powoduje skurcz. Elektrostymulatory COMPEX to całkowicie innowacyjna i bezpieczna forma walki z bólem. Elektrostymulator mięśni COMPEX https://med-store.pl/pokaz-produkt/elektrostymulator-compex-fit-30/2247 stosowana są w Polsce od niedawana, jednak dzięki temu, że urządzenia są ogólnodostępne, ktokolwiek z nas może je kupić również wykorzystywać sam w domu. COMPEX może być w mieszkaniu i jest w 100% bezpieczny.
Elektrostymulator COMPEX możemy podzielić je na 2 rodzaje:

 • TENS – wykorzystywana do usuwania dolegliwości bólowych. Idealnie sprawdza się przy bólach reumatycznych, a także przy złamaniach.
 • EMS – przekazuje impuls do nerwów motorycznych doskonale sprawdza się przy kontuzjach i do pobudzenia mięśni u kobiet leżących. Niweluje również powstanie zakrzepicy po wszelakich operacjach chirurgicznych.

COMPEX jest świetnym sposobem na poprawienie u nas

 • przepływu krwi
 • działania mięśni po operacjach
 • łagodzenia ból
 • przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej
 • rozwijania masy mięśniowej

Stymulacja TENS jest zalecana w przypadkach redukowania czucia bólu:

 • po operacjach/zabiegach
 • przy rehabilitacji
 • fantomowego
 • przy złamaniu

Celem terapii EMS jest: wsparcie i zwiększenie konkretnego mięśnia lub partii mięśni. Elektrostymulator mięśni COMPEX jak działają? Elektrostymulator COMPEX zasadniczo stosuje się tutaj COMPEX TENS, który redukuje ból jednak miejmy na uwadze, że go nie likwiduje.

Elektrostymulator mięśni COMPEX wywołują skurcze mięśniowe wymuszane impulsami elektrycznymi. Skurcze mogą przybierać rodzaj masażu rozluźniającego mięśnie i polepszającego samopoczucie. COMPLEX mini sprawdza się też doskonale przy spalaniu tkanki tłuszczowej. Impulsy jakie są generowane przez COMPEX powodują skurcz danych mięśni. By wykonać skurcz organizm potrzebuje wziąć energie i dzięki temu spala on nadmiar tłuszczu. Elektrostymulatory COMPEX nigdy nie zastąpią nam ćwiczeń i mogą wyrzeźbić tylko niewielką grupę mięśni. One samo jako urządzenia są po prostu dość nieduże. Nowatorskie i funkcjonalne w użyciu stymulatory są klasycznym rozwiązaniem dla poszukujących sprzętu do terapii elektrostymulacją EMS w mieszkaniu też w przychodniach medycznych. Modelowanie sylwetki użycie – elektrostymulator mięśni compex staje się coraz bardziej rozpowszechnione, a dzięki nowej aparaturze też niezwykle efektywne. Obszary najczęściej poddawane zabiegowi wśród dziewczyn to brzuch, uda i pośladki. Elektrostymulator COMPEX leczenie nietrzymanie moczu. Ten brak za pomocą COMPEX staje się bardziej znany w fizjoterapii uroginekologicznej. Terapia ma za zadnie ćwiczenie niełatwo mięśni Kegla u kobiet. Elektrostymulatory COMPEX używane są zwykle u pań po męczących porodach lub operacjach. Naturalna stymulacja tej partii mięśni niestety jest wyjątkowo wymagająca i tu z odsieczą przychodzą nam elektrostymulator mięśni COMPEX, które pobudzają je do pracy hamując nieprzyjemnym skutkom ich osłabionej siły mięśniowej.