Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo staje się coraz mocno powszechna. Akupresura pochodzi z Azji i polega na nacisku określonych punktów na ciele. Mata do akupresury eco jest wyjątkowo bezpieczna w stosowaniu, a używana jest zwykle do leczenia bóli przewlekłych np kręgosłupa. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo jest od wielu lat stosowana do walki z dyskomfortem pleców. Została wymyślona przed lekarzy. Pierwsze informacje o akupresurze możemy już napotkać 7 tys lat temu. Mata do akupresury eco składa się zasadniczo z maty i również możemy do zestawu zakupić poduszkę, która również pokryta jest wypustkami.
Czym kierować się przy wyborze maty? Są 3 ważne elementy, jakie potrafią mieć wpływ na nasz wybór. Ważny z nich to jaki rozstaw kolców posiada mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo, jej wielkość i materiał z jakiego została zrobiona. Mata do akupresury eco jak sama nazwa pokazuje została wyprodukowana z produktów ekologicznych zasadniczo z lnu i włókna kokosowego. Wypustki są pokryte antybakteryjnym materiał, dzięki czemu mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może być użytkowana przez parę osób. Jeśli idzie o rozstaw kolców im jest ich więcej to mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie lepsza w leczeniu. Zazwyczaj posiadają one jakieś 4 tys kolców ale są i takie, jakie posiadają ich aż 8 tys. Jednak przed jej kupnem musimy wsiąść po uwagę dyskomfort jaki często taka mata do akupresury eco możne u nas wywołać. Jeśli nigdy nie mieliśmy do czynienia z matami to powinniśmy je najpierw przetestować i odkryć taką jaka nam najlepiej odpowiada. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może posiadać także różny wymiar. Jeśli chcesz ją stosować w domu i nacisk ma być na dużo punktów akupunkturowych to polecam dużą matę. Jeśli mata do akupresury eco https://med-store.pl/pokaz-produkt/mata-do-akupresury-4fizjo-lniana-z-luskami-gryki-i-kokosem-czarno-zlota/3136 ma być przez ciebie zabierana do roboty lub na siłownię i chcesz nią łagodzić dyskomfort w niewielkiej części to możesz swobodnie kupować niewielką matę. Dodatkowe wyposażenie do maty to np poduszka lub torba, dzięki której łatwo spakujemy nasz sprzęt. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie skuteczna przy:

  • dyskomforcie pleców (np. rwa kulszowa),
  • zmianach zwyrodnieniach,
  • stanach zapalnych narządu ruchu,
  • bólach stawów,
  • bólach głowy, porannych sztywnościach karku,
  • dyskomforcie nóg,
  • stanach ogólnego zmęczenia oraz osłabienia organizmu,
  • stanach depresyjnych i stresowych.

Jak każdy sprzęt posiada także przeciwwskazania jakie są skierowane do dziewczyn w ciąży, jak też osób, jakie mają otwarte rany.

Mata do akupresury eco nie tylko pomoże zmniejszyć ból oraz zmniejszyć napięcie mięśniowe, ale po takiej sesji twój organizm jest, odprężone i wypoczęte . Normalnie winniśmy jej używać około 20 minut dziennie. Pamiętajmy jednak, że mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo musi być użytkowana często. Osoby początkujące na samym początku mogą czuć ból, jednak szybko do niego się przyzwyczajają, a po kilku terapiach będzie on już o wiele mniejszy.