Cellulit jest zmorą wielu kobiet. U kobiet ukazuje się obecnie najczęściej, ponieważ za jego powstanie odpowiadają żeńskie hormony płciowe estrogeny. W bitwie z nim świetnie sprawdzają się bańki chińskie do masażu na cellulit. Bańki chińskie na cellulit są propozycją mało inwazyjną, ale należy wiedzieć jakie wybrać także jak je wykorzystywać. Na skórkę pomarańczową doskonale sprawdzają się bańki gumowe, bezogniowe. Ich geneza sięga blisko 3000 tysięcy lat także wywodzą się one z Chin. Bańki chińskie antycellulitowe są w różnych rozmiarach. Najmniejsze mają średnice około 2 cm największe dochodzą do 10 cm. Zabieg nimi polega na utworzeniu podciśnieniu. Bańka chińska antycellulitowe zasysają skórę, powodując duży masaż tkanki i przyspieszone krążenie. Efektem tego jest intensywniejsza przemiana materii i zwalczanie tkanki tłuszczowej. Warto również zauważyć, że masaż przywraca skórze jędrność i elastyczność. Bańki chińskie do masażu na cellulit powodują, że przemiana materii robi się szybka. Toksyn i niepotrzebnych produktów przemiany materii są wydalone z układu co uniemożliwia w sposób szczególny powstawanie skórki pomarańczowej. Bańki chińskie do masażu na cellulit również redukują tkankę tłuszczową, modelują sylwetkę, a co najistotniejsze regulują gospodarkę wodną organizmu.
Bańki chińskie antycellulitowe kiedy rozpocząć masaż?
Na samym początku skóra powinna być doskonale oczyszczana i osuszona. Aby bańki chińskie do masażu na cellulit zdały egzamin skóra potrzebuje być również odpowiednio nakremowana za pomocą oliwki. Świetnie sprawdzą się tutaj naturalne preparaty ja olejek jojoba. Później przyłożymy bańkę dobrych rozmiarów do wyselekcjonowanej partii uda i przystępujemy do masażu.

Powietrze należy zassać tak żeby w bańce wytworzyła się próżnia. Ważne jest, by bańkę przesuwać, a nie prowadzić do góry. powinno się też pamiętać o możliwości zmiany ciśnienia zasysania mniej czy bardziej naciskając bańkę. Taki masaż powinien trwać mniej więcej 30 minut. Zupełnie nie robić masażu bańką chińską na stojąco – wówczas siła grawitacji ciągnie limfę i krew w dół, więc masaż nie przynosi oczekiwanych efektów.
Bańki chińskie do masażu na cellulit jakie przynoszą efekty?
Bańki chińskie cellulit zapewniają wyjątkowo odpowiednie efekty, jeżeli masaż robiony jest często. Już po paru tygodniach charakterystyczne jest zmniejszenie się skórki pomarańczowej, oraz po jakiś 6 miesiącach pełny jego zanik. Bańki chińskie antycellulitowe na pewno ułatwią nam zmniejszyć skórkę pomarańczową, ale miejmy na uwadze, że zdrowa dieta, również przyczyni się do jego zaniku. Dlatego, że podczas trzymania diety redukowana jest tkanka tłuszczowa, która jest początkiem skórki pomarańczowej. Poza tym właściwa dieta, wartościowa w pożądane wartości odżywcze, działa na poziom i formę skóry. Używanie bańki chińskie do masażu na cellulit na pewno pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie, zawsze miejmy na uwadze, że ruch fizyczny jest również potrzebny, aby tkanka tłuszczowa wolno zanikała.