Wałek igłowy uniwersalny to idealne urządzenie o ogromnym spectrum zastosowania. Został doceniony i jest wykorzystywany przez rehabilitantów czy lekarzy. Wałek wieloigłowy lyapko przez mnóstwo osób jest niedoceniony, ponieważ jego wypustki nakłuwają skórę. Większość z nas po prostu się go boi. Wałek lyapko średni to aplikator wieloigłowy, który ma na swojej powierzchni specjalne wypustki. Wypustki mogą być skonstruowane z niklu lub sztucznego tworzywa. Wałek lyapko3,5mm https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-do-twarzy-35-mm/2227 ma także intuicyjną rączkę, która umożliwia prowadzenie rolki z igłami po naszym ciele. Wałek igłowy uniwersalny może posiadać różnie umiejscowione wypustki, które tylko wyglądają groźnie, nie są one w stanie skaleczyć naszej cery. Dlatego jest on wyróżniany dla osób ze skórą naczyniową. Kolce i wypustki sprawiają, że poprawia się przepływ krwi oraz limfy oraz poprawia dopływ tlenu do mięśni, co przyspiesza naprawę i odbudowę tkanek. Wałek wieloigłowy lyapko jest rekomendowany do penetracji dużych mięśni, aby bardziej pobudzić tkanki i wymasować mięśnie głębiej, niż jest to w stanie zrobić bez igieł roler. Wałek lyapko średni ma za zadnie wpływać na punkty akupunkturowe na naszym ciele. Wypustki na wałeczku są perfekcyjnie wyprofilowane, dzięki czemu nie trzeba martwić się o trafianie w ważne punkty. Do przeciążeń dochodzi zwykle podczas ćwiczeń oraz przeprowadzanych treningów niesystematycznie. Więc w tym wypadku doskonale sprawdzi się wałek wieloigłowy lyapko, który nie tylko rozluźni nasze mięśnie, jednak również przez nakłuwanie naszej cery powiększy ukrwienie wybranych partii ciała.

Wałek igłowy uniwersalny przykładamy do bolącego mięśnia i rozpoczynamy masaż od góry do dołu. Masujemy tak długo, aż przestaniemy czuć ból. Tego typu zabieg nie należy często do przyjemnych, a odczuwany dyskomfort może sprawiać nam dosyć spory dyskomfort. Wałek wieloigłowy lyapko to dużo zalet z jego używania

  • redukuje cellulit
  • łagodzi napięcie mięśniowe
  • redukuje stres
  • poprawia przepływ limfy
  • niweluje pojawienie się kontuzji.
  • automasaż wykonywany za pomocą rollera pomaga w rozbiciu zgrubień powstałych na tkance łącznej oraz wzmaga produkcję kolagenu.

Wbrew pozorom taki wałek lyapko3,5mm stosuje się bardzo naturalnie i każdy z nas może go nabyć w specjalistycznym sklepie. Wartość jego nie jest ogromna, a rezultaty masażu zobaczymy już po 10 minutach masowania. Wykorzystywanie takich wałków wymaga pewnej praktyki i zrozumienia odpowiedzi naszego ciała. Musimy wybrać wałek lyapko średni z drobniejszą liczbą wypustek, dla kobiet, które nie stosowały go jeszcze, jednak bardzo by chciały zacząć. Wielkość oraz rozstawienie kolców jest tutaj niezwykle istotne i każdy powinien dopasować dogodne dla siebie rozwiązanie. Głębokość penetracji też winna być przystosowana do naszych możliwości. Wałek wieloigłowy lyapko jest głównie przez sportowców, a także poprzez kobiety zaczynające przygodę ze sportem.