Stół rehabilitacyjny to niezastąpiony element wyposażenia gabinetów fizjoterapeutycznych, masażu, a również gabinetów kosmetycznych. Wyjątkowo znaczące jest to, by przed kupnem dobrać właściwy polski stół do rehabilitacji, komfortowy dla pacjenta, ale także ułatwiający pracę fizjoterapeuty.
Jak dobrać pośród tylu ofert stół do rehabilitacji, który zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania?
Musi się odpowiedzieć na kilka poniższych zagadnień:
Jakie przeznaczenie będzie miał stół rehabilitacyjny? Na samym wstępie należy ustalić, gdzie stół do rehabilitacji będziemy używać czy stacjonarnie tylko w gabinecie, czy jednak będziemy jeździć do chorego. Polski stół do rehabilitacji stacjonarny używany jest wyłącznie w gabinetach czy instytucjach medycznych. Taki stół do rehabilitacji jest ogromniejszy, posiada stabilniejszą konstrukcje oraz o wiele więcej funkcji. Jego kluczowa wadą jest waga, jest on po prostu ciężki także nie można go przenosić. Stół do rehabilitacji stacjonarny możemy kupić z większą ilością punktów, które na pewno poprawią nasz komfort pracy. Regulowana wysokość lub dobre ustawienie zagłówków, pozwala bowiem na izolację poszczególnych obszarów ciała i ćwiczenie wyselekcjonowanych mięśni. Funkcja fotela da nam podniesienie pacjenta do pozycji siedzącej, która też jest szczególnie wygodna. Stół do rehabilitacji z możliwością sterowania na pilota stał się bardzo wspaniałym rozwiązaniem wśród rehabilitantów. Musimy pamiętać, że polski stół do rehabilitacji może też składać się z 5-7 cześć, stosowany jest on przeważnie w terapii manualnej. Dlatego określenie zakresu pracy przez masażysty ma też ogromne znaczenie. Stół do rehabilitacji przenośny, na pewno będzie obejmował niewielką użyteczność w porównaniu do stołu stacjonarnego. Stół rehabilitacyjny https://med-store.pl/stoly-do-masazu-i-rehabilitacji/7 przenośny charakteryzuje się:

  • Niską wagą
  • Lekką ramą
  • Mobilnością
  • Kosztem stołu

Istotna rola stołu do terapii to dodatkowo jego składanie, które musi dokonywać się szybko i bezproblemowo. Regulacja takiego stołu rehabilitacyjnego jest też kluczowym czynnikiem wyposażenia. Powinien mieć wygodny pokrowiec i wózek do przewozu, by łatwo można było spakować polski stół do rehabilitacji i zawieźć do klienta. Polski stół do rehabilitacji a walory estetyczne? Ważne jest by stół rehabilitacyjny, który stoi w centralnym punkcie gabinetu prezentował się dużymi walorami estetycznymi.

Kolor stołu winien pasować do wnętrza, a materiał zastosowany do wyrobu stołu winien być stworzony starannie. Dobry stół do rehabilitacji jest nie tylko ładny i modernistyczny styl, ale także świadczy o wpływie naszego gabinetu. Komfort osoby masującej, a polski stół do rehabilitacji. Duży blat, na pewno będzie bezpieczniejszy dla pacjenta do leżenia. Blaty które posiada stół do rehabilitacji to standardowo 60 cm może być rozszerzony o kolejne 20 cm albo nawet może mieć szerokość 90 cm. Pianka im jest ona pełniejsza, tymże osoba masowana na stole odczuwał lepszy komfort. Pianka nie ma wpływu znacząco na wagę stołu, zatem możemy też kupić bardziej ekskluzywny przenośny stół do rehabilitacji. Nabywając właściwy dla nas stół do rehabilitacji powinniśmy także zwrócić uwagę na gwarancję. Ile trwa, czy będziemy mogli przedłużyć okres gwarancyjny, jaki jest serwis itd. Stół do rehabilitacji musi być nie tylko komfortowy dla pacjenta, ale także dla osoby robiącej masaż. Więc przed zakupem warto jest zapoznać się z ocenami o wskazanym przez nas modelu lub spytać o szczegóły w sklepie.