Mata z kolcami do akupresury dla kogo się nadaje?
Czy mata z kolcami będzie właściwa dla Ciebie? Mata z kolcami z poduszką jaki wybrać rozmiar? Jeśli zastanawiają cię te wszystkie pytania zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem, w którym postaramy się wyjaśnić powyższe zagadnienia. Coraz więcej kobiet ma siedzący styl życia, przebywanie w jednej pozycji niejednokrotnie doprowadza do ciągłych bólów pleców lub szyi. Mata z kolcami do akupresury stanowi doskonałe rozwiązanie i działa w zmniejszenie dyskomfortu. Mata z kolcami do rehabilitacji do czego się nadaje? Mata z kolcami na kręgosłup została ona wyprodukowana przez chińskich lekarzy, zajmujących się akupresurą. W współzależności od wybranego zestawu potrafimy mieć – mata z kolcami z poduszką, która jest w rozmaitych rozmiarach. Wszelkie elementy pokryte są wypustkami, które pod wpływem ciężaru naciskają bolące miejsca. Nacisk wpływa na organizm w ten sam styl co zwykły masaż – łagodzi napięcie mięśniowe, pobudza układ krwionośny. Działa uspokajająco na nasz organizm. Kolce są stworzone z plastiku czy metalu te z niklu czy optymalne dla pań zaczynających, gdyż mogą wywoływać silny dyskomfort. Kolce przymocowane są w kilkunasty rzędach do maty, dzięki czemu ucisk jest regularny. Występują one w odmiennej liczbie, są mata z kolcami z poduszka które posiadają nawet 17 tysięcy wypustek. Delikatne zaczerwienienie skóry oraz drobne wgłębienia świadczą o leczniczym działaniu maty i skuteczniejszym ukrwieniu określonego miejsca.
Przy których problemach zdrowotnych mata z kolcami https://med-store.pl/akupunktura-i-akupresura/maty-do-akupresury/12/4 będzie skuteczna?

  • bóle stawów
  • bóle kręgosłupa
  • cellulit
  • stress
  • łagodzenie bóli miesiączkowych

Mata z kolcami do rehabilitacji jak działka? Są niesłychanie w użyciu. Wystarczy ułożyć się na miękkim podłożu i po zwyczajnie się na nich ułożyć. Charakterystyczne jest to aby miejsce styku z wypustkami, które nas boli było pozbawione ubrania. Jeżeli na samym wstępie na macie z kolcami przynosi nam dyskomfort możemy ją przykryć cienkim ręcznikiem. Mnóstwo kobiet, bardzo chwali sobie działanie maty, jednak pamiętajmy, aby używać ją systematycznie. Jeżeli planujemy zminimalizować ucisk na organizm musimy mate ułożyć na sprawnym podłożu, wtedy ucisk na nasze ciało będzie słabszy.

Mata z kolcami na kręgosłup – osoby początkujące również bardziej czułe na dyskomfort mogą zaczynać przygodę z kolcami od 5 do 10 minut terapii dziennie i najkorzystniej jeżeli będą to kolce z plastiku. Gdy przyzwyczaisz się do ucisku, będziesz w stanie czerpać z maty coraz dłużej. Mata z kolcami na kręgosłup możesz nawet spędzać na niej 40 minut dziennie, oglądając telewizję czy grając przy komputerze. Mata z kolcami do akupresury to atrakcyjny lekarstwo na walkę z bólem w prywatnym zaciszu. Ale przed jej zastosowaniem winniśmy się umówić ze specjalistą, który dokładnie poleci nam wykonywane zadania. Miejmy na uwadze, że mata z kolcami do akupresury nie zastąpi nam dobrej terapii, natomiast na 100% nam pomoże jeśli będziemy ją prawidłowo i często używać. Dodatkowo, ciało po terapii wypoczywania na macie do akupresury jest odprężone, zrelaksowane. Radzi się, aby ułożyć się na macie przed snem, co przyniesie szybsze zaśnięcie i głęboki sen.
Mata z kolcami z poduszką przeciwwskazania do użytkowania

  • otwarte rany lub choroba skóry
  • padaczka
  • choroby układu krążenia
  • ciąża