Wałek dr lyapko jest to aplikator, który cieszy się coraz szerszą popularnością. Jego nazwa wzięła się od popularnego Dr Nikolay Lyapko, który nie tylko jest wyjątkowym rehabilitantem, ale osobą szczególnie cenioną w świecie refleksologii. Wałek dr lyapko miał wspomóc fizjoterpaię, poprawić nasze samopoczucie. Pierwszy aplikator został stworzony w 1988 roku. Wraz z postępem jego forma oraz materiał zmieniał się, aż do tych które teraz możemy kupić w sklepach medycznych. Wałek dr lyapko możemy obecnie kupić w 5 generacji, nie ma zamienników. Jest to oryginalny projekt. Wałek dr lyapko jak się prezentuje? Wałek dr lyapko, który zbudowany jest z gumy, pokryty dedykowanymi igłami. Igły są wykonane z takich metali jak: miedź, żelazo, cynk, nikiel czy srebro. Wałek dr lyapko może mieć odmienne kształty. Zwykle możemy poznać: Wałek dr lyapko do buzi 3,5 mm. Jest to urządzenie poręczne, z jakim każdy bez problemu sobie poradzi. Ujędrnia, napina skóra, polepsza stymulacje kolagenu.

Wałek dr lyapko uniwersalny 3,5 mm Wałek dr lyapko duży 5,0 mm ten typ używamy na wyższe części ciała jak uda. Umożliwia zachować młody wygląda skóry. Umożliwia w konfrontacji z cellulitem. Wałek dr lyapko plusy jego stosowania:

  • redukuje cellulitem
  • polepsza przemianę materii
  • ujędrnia i napina skórę
  • ulepsza trawienia – aplikatory regulują pracę jelit, wątroby lub też żołądka.
  • działa przeciwbólowo, szczególnie w wypadku rwy kulszowej
  • polepsza ogólny stan zdrowia, ponieważ w długofalowej perspektywie możemy odejść od tabletek przeciwbólowych.
  • ułatwia nam się odprężyć
  • zmniejsza napięcie mięśniowe
  • zmniejsza opuchlizny oraz stany zapalne,
  • poprawia stan skóry oraz odmładza ją.

Wałek dr lyapko jak działa? Ogromne miejsce ma tu wielkość wałka do obszaru używania i ilości igieł. Wałek dr lyapko wywołuje reakcję miejscowo-odcinkową oraz ogólną. W miejscu, w jakim będziesz wykonywać masaż, prędko zauważysz pierwsze rezultaty. Ujędrniona, zdrowsza i świeżo wyglądająca skóra bez rozstępów i cellulitu. Wałek dr lyapko powinien być używany często co najmniej 10 minut na każdej masowanej części ciała. Określony okres jego używania jest zależny od preferencji i doświadczenia bólowego osoby masowanej. Jeśli wałek dr lyapko ma być używany do barków winno się poprosić druga osobą do wykonani masażu. Sami nie będziemy w stanie tegoż wykonać. Wałek dr lyapko https://med-store.pl/aplikatory-wieloiglowe-lyapko/30 bez problemu możemy wykorzystywać sami w domu. Jednak zanim to uczynimy powinniśmy zapoznać się z przeciwwskazaniami. W ciągu pierwszego użycia zobaczymy jak wałek dr lyapko wpływa na niektóre przez nas część ciała. Na starcie masaż nie powinien trwać dłużej niż 5-8 minut, byśmy się do niego nie zniechęcili. Musimy także sprawdzić, czy nie mamy po jego używaniu nie pojawi się się u nas reakcja alergiczna. Wałek dr lyapko to szczególna również bardzo prosta forma do poprawy elastyczności naszej skóry. Stosowanie go systematycznie rzeczywiście może przynieść rewelacyjne oraz natychmiastowe wyniki.