Czym są bańki chińskie gumowe? Są to okrągłe bezogniowe bańki. Skonstruowane są z gumy i dzięki swojej formie potrafią one zasysać powietrze pod ciśnieniem. Bańki chińskie lecznicze można rozbić na szklane, sylikonowe czy gumowe. Zawsze są sprzedawane w zestawach. Możemy wyróżnić bańki chińskie gumowe duże, jakie stosowane są na duże partie ciała, jak i małe, które stosuje się do masażu buzi. W starożytnych czasach bańki chińskie lecznicze były zazwyczaj szklane, gdzie pomagały one w leczeniu rożnego rodzaju choroby. Teraz także stosuje się szklane bańki chińskie lecznicze, ale coraz rzadziej. Gumowe bańki chińskie służą zwykle do masażu i walki z cellulitem.
Bańki chińskie i lecznicze https://med-store.pl/pokaz-produkt/banki-chinskie-gumowe-jian-shen-guan-niebieskie-4-szt/2230 używa się zwykle na takie schorzenia jak: przewlekły kaszel zapalenie stawów infekcje górnych drug oddechowych zapalenie płuc Gumowe bańki chińskie jak je wykorzystywać? Na zasadnie podciśnienia skóra jest zassana do wnętrza bańki. Należny uważać, aby gumowe bańki chińskie nie sprawiały nam dyskomfortu, gdyż zrobią się nam na ciele wybroczyny po masażu. Im większe wytworzone ciśnienie tym silniejszy wynik, ale nie możemy odczuwać dyskomfortu w trakcie masażu. Bańki chińskie gumowe przesuwamy po ciele, lecz przed zabiegiem miejmy na uwadze by użyć odpowiedniego kremu. Powierzchnia musi być prawidłowo nawilżona. Podciśnienie powoduje podrażnienie zakończenia nerwów, i dzięki temuż doskonalszy przepływ krwi w masowanych miejscach. Przed masażem możemy zanurzyć gumowe bańki chińskie w letniej wodzie, dzięki czemu będą bardziej elastyczne. Miejmy na uwadze, by zachować wyjątkową ostrożność przy masażu środkowych stron ud, bowiem są to miejsca szczególnie wrażliwe i| potrafią pojawić się na nich niechciane wybroczyny. Czas masażu to około 20 minut, ale na starcie jeżeli jest to pierwszy raz, zabieg możemy ograniczyć. Bańki chińskie lecznicze, aby zdjąć ze skóry, należy delikatnie podważyć kciukiem. Masaż możemy robić systematycznie co jakieś 2-3 dni, przez czas minimum miesiąca.


Bańki chińskie lecznicze są wyjątkowo banalne w wykorzystaniu. Wystarczy dokładnie oczyścić skórą, nawilżyć i zacząć masażu. Potrafimy je stosować na każdej partii ciała. Pamiętajmy jednak, aby gumowe bańki chińskie dopasować właściwej wielkości. Bańki chińskie gumowe zalety. Skutki masażu potrafimy stwierdzić już po kilku tygodniach. Bańki chińskie lecznicze pomogą nam w wymodelowaniu sylwetki, zniwelowaniu się cellulitu czy polepszenia krążenia krwi. Będą też dobrze sprawdzać się przy masażach kręgosłupa. Bańki chińskie gumowe musimy stosować w domu lub pójść na serię fachowych zabiegów do przychodni. Doświadczony rehabilitant na 100% przeprowadzi zabieg według określonych procedur, a my w czasie masażu odprężymy się i odpoczniemy. Osoby, które chorują na serce lub są w starszym wieku winny unikać masaży. Gumowe bańki chińskie są coraz bardziej popularne, a efekty są naprawdę wyjątkowe.