Kozetki rehabilitacyjne dobrze sprawdzają się zarówno w salonach masażu jak i gabinetach lekarskich. Leżanka do rehabilitacji są skonstruowane w taki sposób, aby komfortowo pracowało się na nich fizjoterapeutom, jednak również chory w okresie zabiegu czuł się dobrze.
Leżanki rehabilitacyjne możemy rozbić na dwie grupy:

  • 1. kozetki rehabilitacyjne zwykłe bez zaawansowanego wyposażenia
  • 2. leżanki rehabilitacyjne elektryczne, jakie możemy spotkać głównie w prywatnych gabinetach.

Jak każdy prawdopodobnie z nas wie leżanka do rehabilitacji to sprzęty, na jakich badamy chorego. Występują nierzadko w szkołach lub w placówkach medycznych. Podstawowe wyposażenie normalnej – leżanka do rehabilitacji to partia do leżenia oraz bezpieczne nogi, jakie mają określone antypoślizgowe zabezpieczenie. Kozetki rehabilitacyjne możemy napotkać w mocno rozbudowanej formie czyli elektryczne. Na 100% różnią się one wartość, gdyż ilość funkcji może być przez nas precyzowana. Leżanki rehabilitacyjne można dobrać do terapii czy potrzeb pacjenta, też pod względem ustawienia części zagłówka, wyliczyć też – leżanka do rehabilitacji 1 sekcyjna, 2 sekcyjna, 3 sekcyjna lub 4 sekcyjna. Każda z sekcji może się dodatkowo rozkładać na wiele części. Im stół posiada więcej sekcji także ma mnóstwo części, tym jest bardziej mobilny i praktyczny. Regulowany zagłówek umożliwia badanie chorego oraz przygotowywanie zabiegów również w perspektywie półleżącej, jak i poziomej. Odcienie – leżanka do rehabilitacji https://med-store.pl/pokaz-produkt/stacjonarna-2-sekcyjna-kozetka-rehabilitacyjna-sumer-kr/2507 są tutaj niezwykle oryginalne. Możemy wybrać ze codziennych odcieni czy dokupić droższe obicie. Kozetki rehabilitacyjne mają także możliwość malowania proszkowego nóg na wybrany przez nas kolor, jaki będzie nam pasował do pomieszczenia. Jest toż przecież dodatkowa możliwość za jaką musimy zapłacić. Na rynku oczywiście możemy spotkać kozetki rehabilitacyjne używane. Jest to idealna opcja dla kobiet jakie otwierają gabinet i nie mają kasy na zakup nowej.

Ceny na 100% będą niższe, a część gabinetów po prostu nie może pracować bez niej. Powinniśmy mieć na uwadze, iż z biegiem lat jak każda rzecz ulega zużyciu i jeżeli zdecydujemy się na kupno używanej leżanki musimy ją całkowicie obejrzeć, a najkorzystniej poprosić o Fv nabycia. Leżanka do rehabilitacji zakup jej innowacyjnej to korzyści takie jak całkowita jej sprawność techniczna pod każdym względem, bez ryzyka niekontrolowanego poluzowania się części łóżka, co mogłoby prowadzić uszkodzeniem ciała. Leżanki rehabilitacyjne powinniśmy znajdować według własnych potrzeb. Powinny być one dostosowane do potrzeb placówki, gabinetu, pracy fizjoterapeutę, lecz także potrzeb i pragnień chorych. Leżanka do rehabilitacji należy uprzedzić wyłonieniem kryteriów, jakimi są duże obciążenie, zakres wysokości, szerokość leża oraz wykorzystanie. Te wszystkie czynności pozwolą nam praktyczną pracę z chorym, a samemu choremu na odczuwanie mniejszego dyskomfortu podczas badania. Kozetki rehabilitacyjne jest ich faktycznie szeroki wybór na rynku i każdy odnajdzie dla siebie adekwatną. Ja polecam zakup ich w supermarketach internetowych, bowiem jest ich tam bardzo zarówno pod względem funkcjonalności jak również doboru odcieni.